piątek, 21 sierpnia 2009

PEGAZ!!!

.
Osoby, które wykonywały prace na rzecz "PEGAZA" (malowanie itp.) mogą skorzystać z nauki jazdy konnej w dniu 22.08.2009 (sobota).

Zbiórka o 9:00 w II Alei. Jedziemy autobusem linii 33 o 9:06.

Proszę wziąć ze sobą:
  • bilety+legitymację
  • coś do przebrania się
  • jedzenie/picie
.

Mokra 2009! PILNE!


!!!

W związku z tym, iż niedługo (28-30.08.2009) jedziemy do Mokrej na uroczystości (więcej informacji w poście 'Mokra 2009!'), prosimy wszystkich o jak najszybsze wpisanie się na listę uczestników!!!

Wystarczy podać dane: imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania i PESEL na GG lub na maila do Agnieszki.

Czas na zgłoszenia do 23.08.2009!

!!!
.

czwartek, 20 sierpnia 2009

„Baśnie, bajki, bajeczki…”

… to temat zbiórki, która odbyła się w naszej harcówce, w środę, 19-o8-2oo9r.


/ jedno z wielu dzieł Oli :) /

W zbiórce brało udział, bez prowadzących, dziesięć osób (Aga, Aidy, Rysiek, Zuzia, Groszek, Kasia, Dominika, Kinga, Magda i Paulina), które zostały podzielone na pięć – dwuosobowych grup. Każda z nich musiała wykonać szereg, bardzo trudnych zadań, m.in. odpowiadać na pytania związane z bajkami, jakie każdy z nas, kiedyś oglądał, uśpić małą Emilkę, czy zainscenizować scenkę z bajki. W międzyczasie, każdy mógł poczęstować się piernikiem, cukierkami i ‘herbatką’.

Choć rywalizacja była bardzo zaciekła, zwyciężyła, dosłownie jednym punktem, drużyna POMARAŃCZOWYCH. Jednak wszyscy dostali specjalne „Ordery dzielnego malucha”, w podzięce za udział w zbiórce. :)

/ Order Dzielnego Malucha :) /

Jeszcze raz Wam wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy wiedzy, jaką posiadacie na temat bajek i dziękujemy, że znaleźliście czas, na naszą zbiórkę. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Dominiki i Kingi, które, choć z innej drużyny, odwiedziły Naszą harcówkę.

Pozdrawiamy.
Ola i Ilona

/ plakat - pamiątka, na którym (widać lub nie :))
odciśnięte nosy uczestników :))
/
.

środa, 19 sierpnia 2009

100 lat!

.
Kasi
-
Najlepsze życzenia z okazji urodzin!
:*
.

poniedziałek, 17 sierpnia 2009

Zbiórka - niespodzianka! Bez Ciebie nie gramy! :)

Witaj! :)

Właśnie pomyślałyśmy, że na pewno siedzisz w domu, nudząc się i czytając tę wiadomość. Pewnie jedyne, o czym teraz myślisz, to Twoja ukochana harcówka, w której już tak dawno nie byłeś!

Pamiętasz ten zapach, unoszący się w piwnicy, zamienionej w miejsce, w którym spędziłeś tyle cudownych chwil:)? Tyle niezapomnianych wspomnień, które odcisnęły trwały ślad, na Twojej psychice… Tak, kiedy o tym myślisz, jest Ci smutno:)

Aby załagodzić Twą niewyobrażalną tęsknotę, wpadłyśmy na, być może, genialny pomysł!
Otóż, korzystając z niepowtarzalnej okazji, mamy wielki zaszczyt, zaprosić, właśnie Ciebie, na jedyną w swoim rodzaju, zbiórkę - niespodziankę! :)

Wierzymy, że skoro znalazłeś czas, na przeczytanie tej informacji, znajdziesz go równie na przyjście do Naszej harcówki w najbliższą środę (19.08.2009), o godz. 16:00!

Jedynymi rzeczami, jakie musisz ze sobą zabrać, oczywiście poza głową, która niewątpliwie będzie Ci bardzo potrzebna, są:

  • Jedna farba plakatowa w wybranym kolorze,
  • Wybrany kosmetyk (np. szminka, cieni do powiek, róż),
  • Długopis ( jakiś zwykły, dobrze piszący ;) ).

Z wyrazami głębokiego szacunku i uznania:
Ola
i Ilona.

P.S. Bez Ciebie nie gramy! ;P