piątek, 5 czerwca 2009

100 lat!

.
Zuzi -
Najlepsze życzenia z okazji urodzin!
:*
.

środa, 3 czerwca 2009

Konie - osoby zainteresowane (czyli mam nadzieję - wszystkie :))

Witam.

Dla osób zainteresowanych jazdą konną w PEGAZIE:
zbiórka w tą sobotę, tj. 6.06.2009 o 10:35 na kwadratach. Jedziemy autobusem linii 33.

Należy wziąć ze sobą:
* jakieś ciuchy do przebrania, które można zniszczyć i nie będzie Wam żal
* jedzenie, picie
* bilety na autobus - miejskie + legitymacja szkolna
* jakiś notes i długopis

Do zobaczenia!

P.S. Przewidywany powrót - ok. 14:30 będziemy w II Alei, chyba, że któraś chce zostać dłużej (ja niestety nie mogę zostać dłużej z przyczyn losowych).


-----
dh. Agnieszka Janus

200-lecie powstania Pułku - Szczecin, 29-31.05.2009r.Do Szczecina, w skromnej 3-osobowej reprezentacji (dh. Agnieszka, dh Adrian i dh Paweł) dojechaliśmy koło godziny 11:00.
Po ponad 10-godzinnej podróży zostaliśmy mile przyjęci w Siedzibie 12 Batalionu Rozpoznawczego oraz u dh. Doroty (której bardzo serdecznie dziękujemy:)). Po południu zakwaterowaliśmy się w jednostce wojskowej, gdzie spędziliśmy resztę dnia.

W sobotę rano udaliśmy się wszyscy na pochód ulicami Szczecina oraz uroczystości z tym związane: braliśmy udział we Mszy Św., która odprawiona była przy ołtarzu polowym 12 Pułku Ułanów Podolskich. Później nastąpiło wręczenie odznaczeń zasłużonym żołnierzom, harcerzom, działaczom Koła.

Następnie braliśmy udział w grze po mieście organizowanej przez harcerzy ze Szczecina. Podzielono nas na 5 patroli. Każdy z nich miał wykonać kilkanaście ciekawych zadań. ;) Dzięki temu przeszliśmy Szczecin "wzdłuż i wszerz" i mieliśmy okazję zwiedzić to urocze miasto. ;) Uwieńczeniem dnia był wieczorny kominek oraz śpiewogranie.

Bardzo dziękujemy 12 SWKK oraz 25. SJDH za bardzo miłe przyjęcie nas, za świetną grę terenową, za śpiewogranie, za miłą atmosferę. Bardzo miło było nam poznać również harcerzy z Telatyna, których serdecznie pozdrawiamy! :)

Czuwaj!

-----
dh. Agnieszka Janus