środa, 12 października 2011

ZBIÓRKAAAA

UWAAAAAGAAAAAA!!!!!!!!!!!

Przypominam Wam wszystkim razem, i każdemu z osobna, że W PIĄTEK o 17:30 W HARCÓWCE odbędzie się BARDZO WAŻNA zbiórka drużyny, na której Wasza obecność jest OBOWIĄZKOWA!

Jak na razie ( do zbiórki zostało około 42 godzin i 40 minut) wiem na pewno, że nie będzie Marty D., Marty M. i Agnieszki. reszta osób, które potwierdziły, bądź nie potwierdziły swojej obecność, są uważane za osoby, które w piątek się pojawią. ;]

Na pewno, KAŻDY z Was otrzymał ode mnie sms'a (niestety, nie każdy mi odpisał ;p) z przypomnieniem o zbiórce i wiadomością, że KAŻDY musi mieć ze sobą mundur. Najlepiej, żebyście od razu przyszli w mundurach, no, chyba, że idziecie od razu ze szkoły, wtedy możecie się przebrać w harcówce - ale najważniejsze, żeby KAŻDY ten mundur ze sobą po prostu miał :)

Mam nadzieję, że na Zbiórce-Zagadce z Niespodzianką, pojawmy się w potężnym składzie i będziemy się świetnie bawić, dzięki naszej ogromnej liczebności :)

Do zobaczenia za 42 godziny i 35 minut!
:D

niedziela, 9 października 2011

PIERWSZA ZBIÓRKA DRUŻYNY W TYM ROKU HARCERSKIM!!!

UWAGA!! :)

Serdecznie zapraszam WSZYSTKICH na PIERWSZĄ ZBIÓRKĘ DRUŻYNY W TYM ROKU HARCERSKIM!!!
Spotykamy się w piątek, 14.10.2011r. w Naszej Harcówce o godzinie 17:30, oczywiście WSZYSCY, bez wyjątków - tak dawno się nie widzieliśmy wszyscy razem, więc myślę, że naprawdę warto poświęcić to półtorej godziny i przyjść do naszego sacrum :P
Tematem zbiórki jest "ZAGADKA", ale nie martwcie się - możecie wyłączył swoje myślenie po piątkowych zajęciach, gdyż nasze spotkanie będzie dla Was, a tego jestem pewna, bardzo przyjemne :)
Jeszcze raz, WSZYSTKICH gorąco zapraszam i nie wyobrażam sobie, żeby KOGOKOLWIEK mogło zabraknąć :)

Pozdrawiam,
do zobaczenia ! :D