środa, 3 czerwca 2009

200-lecie powstania Pułku - Szczecin, 29-31.05.2009r.Do Szczecina, w skromnej 3-osobowej reprezentacji (dh. Agnieszka, dh Adrian i dh Paweł) dojechaliśmy koło godziny 11:00.
Po ponad 10-godzinnej podróży zostaliśmy mile przyjęci w Siedzibie 12 Batalionu Rozpoznawczego oraz u dh. Doroty (której bardzo serdecznie dziękujemy:)). Po południu zakwaterowaliśmy się w jednostce wojskowej, gdzie spędziliśmy resztę dnia.

W sobotę rano udaliśmy się wszyscy na pochód ulicami Szczecina oraz uroczystości z tym związane: braliśmy udział we Mszy Św., która odprawiona była przy ołtarzu polowym 12 Pułku Ułanów Podolskich. Później nastąpiło wręczenie odznaczeń zasłużonym żołnierzom, harcerzom, działaczom Koła.

Następnie braliśmy udział w grze po mieście organizowanej przez harcerzy ze Szczecina. Podzielono nas na 5 patroli. Każdy z nich miał wykonać kilkanaście ciekawych zadań. ;) Dzięki temu przeszliśmy Szczecin "wzdłuż i wszerz" i mieliśmy okazję zwiedzić to urocze miasto. ;) Uwieńczeniem dnia był wieczorny kominek oraz śpiewogranie.

Bardzo dziękujemy 12 SWKK oraz 25. SJDH za bardzo miłe przyjęcie nas, za świetną grę terenową, za śpiewogranie, za miłą atmosferę. Bardzo miło było nam poznać również harcerzy z Telatyna, których serdecznie pozdrawiamy! :)

Czuwaj!

-----
dh. Agnieszka Janus

1 komentarz:

  1. To my dziekujemy za to, ze przyjechaliście (nawet w skromnym składzie). Macie serdeczne pozdrownienia od moich rodziców ;)
    ściskam
    Dorota

    OdpowiedzUsuń