poniedziałek, 12 września 2011

Akcja ULOTKI

Kochani !

Mam dla Was bardzo ważną i jednocześnie radosną wiadomość!

Pojawiła się przed Naszą drużyna bardzo fajna opcja zarobienia dość sporej sumy na konto drużyny, co nie ukrywajmy – bardzo by się przydało.

Sprawa wygląda tak, że w najbliższą sobotę i niedzielę ( 17 i 18.09.2011r.) mamy do rozdania około 5 000 ulotek w okolicach Jasnej Góry. Dostaniemy za to naprawdę sporą sumkę pieniążków na konto drużyny, więc liczę na Wasze zainteresowanie, a przede wszystkim, na zaangażowanie z Waszej strony.

Wszelkie szczegóły podam Wam w najbliższym czasie – na dzień dzisiejszy, mogę tylko napisać, że w sobotę pracujemy tylko kilka godzin, natomiast w niedzielę już troszkę dłużej.

Potrzebujemy 10 OSÓB w PEŁNYM UMUNDUROWANIU, więc liczę na KAŻDEGO z Was.
Jeśli ktoś nie ma munduru – NIC NIE SZKODZI. Coś wymyślimy, ważne, żebyście mieli chęci, bo chyba dofinansowania każdy z Was chciałby dostać, prawda? :)

Czekam na Wasze wypowiedzi na ten temat, aczkolwiek nie piszcie, że nie dacie rady, nie chce Wam się, nie macie czasu i tak dalej. To naprawdę BARDZO WAŻNE i mam nadzieję, że ŻADNA impreza, ognisko, czy coś podobnego nie zepsują nam takiej okazji do zarobienia naprawdę sporej sumy na konto drużyny.

Pozdrawiam. :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza