czwartek, 15 września 2011

Szare Szeregi

UWAGA !

Jak już pewnie niektórzy z Was słyszeli,w tym roku rocznica powstania Szarych Szeregów przypada we wtorek 27 września. W tym samym dniu odbędzie się również Start harcerski, oraz uroczysta gala z okazji 100-lecia Harcerstwa na Ziemiach Polskich.

Ponieważ uroczystości przypadają w dzień roboczy, kiedy to większość z nas powinna być w szkole, ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ USPRAWIEDLIWIENIA TEGO DNIA W SZKOLE PRZEZ KOMENDANTA HUFCA, więc o nic nie trzeba się martwić :)

Wstępny plan całego wtorku ( 27 września 2011 roku) wygląda następująco:

10.00 -11.30 - apel (Plac Pamięci Narodowej)
11.30 - 12.00 - pamiątkowa fotografia
12.00 - 15.00 - gra
15.00 - 16.00 - ciepły posiłek
16.00 - 19.00 - uroczysta Gala z okazji 100 lecia harcerstwa na Ziemi Częstochowskiej, Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie (koncert zespołu muzycznego, słodka niespodzianka, pożegnalny krąg)

Każda drużyna musi posiadać telefon komórkowy ze sprawnym aparatem, a każdy uczestnik dwa bilety miejskie.

(Od 12 do 15 odbędzie się gra terenowa w okolicach Placu Pamięci Narodowej dla zuchów, na którą potrzebne jest 5 osób z Naszej drużyny, aby stanąć na punktach podczas zabawy. Ja, Groszek, Ilonka, Iza i Aga - myślę, że te osoby pojawią się na pewno, więc liczę właśnie na to, że zgodzicie się zająć zuchami. Reszta osób, które się pojawią, będzie mogła wziąć udział w zajęciach przygotowanych dla harcerzy, bądź ewentualnie, jeśli będziecie chcieli, wkręcimy Was również w pomoc dla Zuchów :) ).

Liczę na to, że jako 12 pojawimy się w naprawdę dużym składzie. Nawet, jeśli ktoś z Was nie mógłby wziąć udziału w całym dniu - warto przyjść chociaż na poszczególne punkty.

Czekam na Wasze zgłoszenia!

Pokażmy wszystkim, że 12 Częstochowska Drużyna Kawalerii Harcerskiej im. 12 Pułku Ułanów Podolskich potrafi się dobrze bawić!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza